BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-11 18:00 iki 2020-12-13 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Mėgstantis įžeidinėti pareigūnus elektroninėje erdvėje, sulaukė teismo sprendimo

Data

2020 10 08

Įvertinimas
0
img-7977.jpg

Policijos pareigūnai dirbdami savo darbą, sulaukia ne tik šiltų padėkos žodžių. Vis dar pasitaiko drąsuolių nevengiančių įžeisti uniformuotus pareigūnus.

Socialinio tinklo “Facebook” grupėje “Policija Šilalės rajone” buvo patalpinta nuotrauka su administracinio nusižengimo protokolo fabula, kurioje buvo minimas Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnas.

Drąsus 22-iejų socialinių tinklų lankytojas, iš savo anketos, po šia patalpinta nuotrauka, žemiau esančiuose komentaruose, parašė pareigūną įžeidžiančius žodžius.

Tai ne pirmas atvejis, kai šis pilietis ,,siunčia” neetiško turinio žinutes pareigūnams.

Anksčiau minėtas asmuo, socialinio tinklo “Facebook” grupėje “Pagalba vairuotojams Tauragėje” buvo įkėlęs vaizdo įrašą su pareigūnų garbę ir orumą žeminančiu prierašu.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 508 straipsniu, Tauragės apylinkės teismas priėmė nutarimą, kuriuo nutarta vaikinui, socialiniame tinkle platinusiam žeminančius komentarus, taip įžeidžiant pareigūnų garbę ir orumą, skirti 90 eurų baudą.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto ir vidaus tyrimų skyriaus pareigūnai primena, kad rašydami žeminančio turinio žinutes, pagalvotumėte apie galimas pasekmes sau.

Gerbkite tuos, kurie pirmieji atskubės Jums į pagalbą ištikus nelaimei.