BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Klaidžiojantis šuo

Data

2019 04 25

Įvertinimas
0
šo [550x450].jpg

Lietuvos kinologų draugijos iniciatyva balandžio 24-ąją Lietuvoje minima Šuns diena. Ši diena skirta keisti žmonių požiūrį į šunis, akcentuojant, kad meilė, visų pirma, reiškia ATSAKOMYBĘ. Nuspręsdami auginti šunį, privalome suvokti, kad tampame už jį atsakingais.

Vakar apie 19.30 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai patruliuodami gavo pranešimą, kad Šilalės mieste prie miesto pušyno ilgą laiką vaikštinėja didelis šuo, kurio bijo vaikai ir kiti asmenys ateinantys į pušyną pasivaikščioti.

Tauragės aps. VPK Šilalės rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiasis tyrėjas Giedrius Vyštartas ir Tauragės aps. VPK Šilalės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjas Aivaras Andrijauskas atvykę į pušyną rado be šeimininkų vieną klaidžiojantį šunį, pasiėmė jį ir tarnybiniu automobiliu parsivežė į Šilalės rajono policijos komisariatą. Parsivežtas augintinis nebuvo agresyvus, bet priešingai dresuotas, paprašius net pakėlė leteną pasisveikinti. Pareigūnai garaže įrengė šuniui laikinus namus bei juo pasirūpino.

Apie rastinuką buvo paskelbta informacija socialiniame tinkle ,,Facebook“ ir neilgai trukus atsirado šeimininkai. Žmonės buvo labai dėkingi policijos pareigūnams už jų rastą šunį ir jo tinkamą pasirūpinimą.

Džiaugiamės, kad šuo saugiai grįžo į namus, o mes paminėjome Šuns dieną kitaip. Taip pat dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie informacijos dalinimosi.