BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Kai troškulys nugali...

Data

2020 07 07

Įvertinimas
0
vlcsnap-error325.png

Liepos 5 d. apie 5.10 val. buvo pastebėta, kad parduotuvėje, Šilutėje, Tilžės g., išdaužtas durų lango stiklas. Peržiūrėjus vaizdo stebėjimo medžiagą matyti, kad su trenksmu į parduotuvę patenka 3 kaukėti jaunuoliai pasinaudoję statybinėmis plytomis. Policijos pareigūnams operatyviai analizuojant surinktą medžiagą, jau sekančią dieną buvo nustatyti įtariamieji.

Akstyvą rytą gausios policijos pajėgos atliko 4 kratas Šilutėje, kurių metu rasta dalis pavogtų alkoholinių gėrimų ir sulaikyti įtariamieji. Tai Šilutės rajono gyventojai, gim. 1999 m., 1996 m., 1972 m., kurie policijai jau žinomi dėl ankstesnių padarytų veikų. Šiandien Šilutės teisme bus sprendžiamas klausimas dėl kardomosios priemonės paskyrimo.

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. Vyrams gresia bauda, areštas, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.