copyright

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Kai kvapas išduoda ,,pomėgius“

Data

2020 02 20

Įvertinimas
0
policija nugara.jpg

2018 m. liepos 30 d. apie 10.40 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą, kad iš buto, Tauragėje, Stoties g., sklinda stiprus acetono kvapas. Taip pat asmenys renka ir aguonų galvutes, įtaria, kad galimai gamina narkotines medžiagas bute.

Pareigūnai reaguodami į gautą pranešimą nuvyko į įvykio vietą, bet namuose įtariamųjų nerado. Apžiūrint teritoriją, lauko tualete plastikiniuose maišuose buvo rasta augalinės kilmės galimai narkotinės medžiagos, taip pat plastikiniai buteliukai su neaiškios kilmės tamsios spalvos skysčiu, skleidžiančiu specifinį kvapą bei medžiaginiai ,,merliukai“ į kuriuos buvo subertos augalinės kilmės galimai narkotinės medžiagos. Taip pat už lauko tualeto esančiame darže, ant laikraščių tarp nendrių rastos ir džiovinamos aguonų galvutės.

Rastos įtartinos medžiagos buvo pateiktos tyrimams ir 2020 m. vasario 6 d. gauta Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimo centro specialisto išvada, kad 2018 m. liepos 30 d. rastos ir paimtos medžiagos iš lauko tualeto yra narkotinės medžiagos - aguonos ir jų dalys, kurių bendroji masė yra 1393,139 g., rudos spalvos skystis buvęs plastikiniuose buteliukuose narkotinė medžiaga - aguonos ir jų dalių ekstraktas, kurio bendras tūris yra 5722,5 ml.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti). Už šią nusikaltamą veiką gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų. Policijos pareigūnai turi duomenų, kas vykdė šia veiklą, tačiau įtarimai dar nėra pareikšti.