BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Įžeidimai skirti policijos pareigūnams netoleruojami

Data

2020 09 18

Įvertinimas
0
received_557139344928135.jpeg

Socialiniuose tinkluose asmenys ne tik jaučiasi drąsesni, iškalbingesni, bet ir retas pagalvoja apie patalpinto komentaro galimas neigiamas pasekmes.

2020 m. rugpjūčio 31 d. apie 18.40 val. socialinio tinklo paskyroje ,,Pagalba vairuotojams Tauragėje” buvo patalpintas vaizdo įrašas, kuriame nufilmuotas policijos pareigūnų tarnybinis automobilis. Neilgai trukus po vaizdo įrašu pasipylė komentarai, kurių vienas įžeidė pareigūno garbę ir orumą.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto ir vidaus tyrimų skyriaus pareigūnai nustatė, kad komentarą, kuris įžeidžia pareigūno garbę ir orumą patalpino 33 – jų tauragiškis. Už šį nusižengimą numatyta bauda Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso (toliau – LR ANK) 508 str. (Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas). Vyras pažeidimą padarė pirmą kartą, tad jam pritaikius administracinį nurodymą paskirta bauda45 eurai.

Primename, kad socialinė erdvė nėra skirta įžeidinėti policijos pareigūnus ar kitus asmenis. Atminkite, kad įstatymai visiems vienodi.