BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Įvyko Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato 2019 m. veiklos rezultatų pristatymas

Data

2020 02 10

Įvertinimas
0
IMG_6754.JPG

2020 m. vasario 7 d. 10.00 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato salėje, įvyko Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato 2019 metų veiklos ataskaitos pristatymas.

Pasitarime dalyvavo Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, Lietuvos Respublikos Seimo narė Aušrinė Norkienė, Klaipėdos apygardos prokuratūros vyriausioji prokurorė Dalia Pocienė, Tauragės apylinkės prokuratūros vyriausiasis prokuroras Gražvydas Žebelys, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės vado pavaduotojas Rimantas Petrauskas, Regioninės plėtros departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Tauragės apskrities skyriaus vedėjas Vidas Bičkus, Lietuvos Didižiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotojo pėstininkų bataliono vadas Vytis Andreika, Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Kęstučio šiaulių 7 – osios rinktinės vadas Kęstutis Bauža, Tauragės savivaldybės tarybos nariai, bendruomenių ir saugių kaimynysčių atstovai, policijos pareigūnai, socialiniai partneriai, profsąjungos atstovai bei Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla.

Pristatymo metu apžvelgta, kiek užregistruota įvykių, nusikalstamų veikų. Kalbėta apie akcizines prekes, išimtą alkoholį. Nepamiršta ir saugaus eismo tema. Apžvelgta prevencinė veikla, vykdyti įvairūs renginiai.

Pasitarimo metu buvo apžvelgta 2019 m. nusikalstamų veikų statistika. Tauragėje praėjusiais metais registruota 8010 įvykių, iš kurių 621 yra nusikalstamos veikos. Jų 2018 m. registruota šiek tiek daugiau – 665. Pareigūnai yra ištyrę 386 nusikalstamas veikas, tai yra 52,40 %. Pradėtas ne vienas ikiteisminis tyrimas dėl smurto artimoje aplinkoje. Praėjusiais metais pareigūnai puikiai padirbėjo akcizinių prekių srityje. Kalbant apie įskaitinius eismo įvykius, jų Tauragėje registruota 45. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Marius Draudvila akcentavo, kad 2018 m. žuvusių eismo įvykiuose fiksuota nebuvo, tačiau 2019 m. fiksuota 4 žuvusieji. Galima daryti prielaidą, kad žmonės keliuose vis dar nesilaiko Kelių eismo taisyklių ir neapgalvoja galimų rizikų.

Siekiant kovoti su įvairiais teisės pažeidimais ar nusikalstamomis veikomis, pareigūnai taip pat vykdė įvairaus pobūdžio prevencines veiklas. Aktyviai bendravo su visų Tauragės rajono ir miesto mokyklų mokiniais, supažindino apie alkoholio ir psichotropinių medžiagų vartojimo padarinius, taip pat organizuota prevencinių renginių, akcijų, įgyvendintos prevencinės programos, finansuojamos Tauragės rajono savivaldybės. Aptartos buvusios problemos bei atsakyta tiek į darbuotojams, tiek į bendruomenei rūpimus klausimus.