copyright

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Išsikvietė dėl vagystės, bet peiliu puolė policijos pareigūnus

Data

2019 10 18

Įvertinimas
0
IMG_1268 [600x400].JPG

2019 m. spalio 15 d. apie 17.33 val. policijos pareigūnų ekipažas patruliavo, kaip ir kiekvieną dieną, kol iš Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojų gavo pranešimą, kad iš neužrakintų namų, Tauragės r., Pužų k., pavogtas televizorius bei nešiojamas kompiuteris ir pranešėjas laukia vietoje.

Operatyviai reaguodami į įvykį pareigūnai nuvyko nurodytu adresu, kur juos pasitiko kieme stovintis jaunuolis. Policijos pareigūnams jis pasirodė gan įtartinas, nes stovėjo užsidėjęs striukės kapišoną ant galvos bei laikė rankas sunėręs už nugaros. Paprašius jaunuolio parodyti ką turi rankose, buvo pastebėta, kad dešinėje rankoje už striukės rankovės turi užsikišęs peilį. Tada veiksmas vyko kaip filme. Vaikinas žaibišku greičiu išsitraukė peilį ir ėmė šaukti ,,padursiu, nužudysiu….”, peiliu mojuodamas pradėjo artintis link policijos pareigūnų. Pareigūnai reaguodami į situaciją nedelsiant panaudojo elektros impulsinį prietaisą ,,Taser”. Suveikus impulsiniam prietaisui jaunuolis numetė peilį ir jam buvo uždėti antrankiai.

Aiškinantis aplinkybes, apie galimai įvykdyta vagystę, paaiškėjo, kad vaikinui, gim. 1999 m., yra sutrikusi psichika, iš namų niekas nėra pavogta ir policija su pretekstu išsikvietė pats. Pareigūnams beliko vaikinui iškviesti medikus.

Galima kaltinti šiuo metu esančią pilnatį, o gal aplinką, bet svarbiausia, kad buvo išvengta nelaimės.