BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-11 18:00 iki 2020-12-13 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Išankstinis balsavimas praėjo sklandžiai

Data

2020 10 09

Įvertinimas
0
Pagėgiai rinkimai1.jpg

Pirmadienį prasidėję keturias dienas trunkantys išankstiniai rinkimai į Seimą, praėjo sklandžiai. Dėkojame piliečiams už išlaikytą rimtį ir supratimą.

Išankstinių rinkimų metu, pareigūnai užfiksavo tik vieną pažeidimą, kurio metu Pagėgių savivaldybėje, Stoniškių kaime, aštriu daiktu buvo sugadintas stende pakabintas rinkimų plakatas. Pareigūnai aiškinasi šio įvykio aplinkybes.

Atkreipiame visuomenės dėmesį, kad spalio 11 d. vyksiančių Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų metu, didžiausią dėmesį pareigūnai skirs į galimus balsų papirkinėjimo atvejus bei kitokius su rinkimais susijusius pažeidimus. Juos nustačius bus imtasi neatidėliotinų veiksmų pažeidimams užkardyti. Turint informacijos apie galimus balsų papirkimus ar kitus įstatymų pažeidimus, prašome kreiptis į policiją ir pateikti turimą informaciją.

Raginame piliečius rinkimų apylinkėse dėvėti nosį ir burną dengiančias veido apsaugos priemones, bendraujant laikytis saugaus atstumo, dezinfekuoti rankas bei paisyti kitų higienos reikalavimų siekiant išvengti viruso plitimo. Saugokime save ir kitus!