BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Grybavimas kompanijoje baigėsi pamestu draugu

Data

2020 09 10

Įvertinimas
0
119137747_1571363423068269_3319690873207228528_n.jpg

Kaskart keliaujant ieškoti miško gėrybių yra raginama nenutolti nuo pažįstamų vietų, elgtis atsakingai, turėti gerai įkrautą mobiliojo ryšio telefoną, prožektorių ar švilpuką, nes tokios priemonės gali praversti pasiklydus. Deja, kartais grybaujant su kompanija ir vartojant alkoholinius gėrimus ne tik kad lieki be grybų, bet ir ne visi draugai kartu grįžta. Taip nutiko grybautojų kompanijai Šilalės rajone.

Trys vyrai pirmadienį apie 16.00 val. atvyko grybauti į Kiaukų mišką, esantį Šilalės rajone. Kad neprailgtų grybų paieška, buvo vartojamas alkoholis, vėliau vyrai nusprendė išsiskirti ir paieškas tęsti atskirai. Sutartu laiku, sutartoje vietoje pasirodė tik du draugai. Buvo bandoma su negrįžusiu grybautoju susisiekti telefonu, tačiau vyras ragelio nekėlė. Apie tai buvo pranešta policijos pareigūnams, kurie nedelsdami ėmė ieškoti vyro.

Paieška truko visą naktį, deja, ji buvo nesėkminga, bet pareigūnai nenuleido rankų ir toliau tęsė paiešką. Apie vidurdienį dingusį grybautoją į policijos komisariatą pristatė pilietis, kuris paaiškino, kad apie 12.00 val. prie jo sodybos, Šilalės r., Biržų Lauko k., atėjo nepažįstamas asmuo, prašė vandens ir sakė, kad pasiklydo. Policijos pareigūnams bendraujant su atsiradusiu vyru paaiškėjo, kad jis grybaudamas pametė mobiliojo ryšio telefoną, paskui grybų krepšį ir pasiklydo. Taip beklajodamas visą naktį miške, vyras nuo išsiskyrimo su draugais vietos nuklydo apie 3,5 km ir negirdėjo, kad jo ieško policijos pareigūnai.

Džiaugiamės, kad asmuo grįžo sveikas, bet tuo pačiu norime priminti, kad alkoholis slopina pojūčius, reakciją, orientaciją. Nerizikuokite savo sveikata, elkitės atsakingai.