BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Geriausios 2019 m. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų komandos konkursas

Data

2019 09 05

Įvertinimas
0
Nugalėtojai [800x650].jpg

Komanda tai asmenys, kurie kartu siekia bendro tikslo veikdami išvien, o policijos pareigūnų komanda ne tik siekia bendrų tikslų, bet puoselėja policijos tradicijas, gerina komandinio darbo įgūdžius, gilina teorines ir praktines žinias, tobulina fizinį pasirengimą bei mokosi tarpusavio bendravimo ir bendradarbiavimo. Tokiu principu 2019 m. rugsėjo 3 d. Tauragės apskrities vyriausiame policijos komisariate vyko ,,Geriausios 2019 m. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato komandos konkursas“.

Pareigūnams teko įveikti sudėtingas rungtis, vykusias Šilalės rajono policijos komisariate bei Šilutės mieste ir rajone. Viena iš rungčių šaudymas, kai dalyviai demonstravo savo taiklumą. Šioje rungtyje policijos pareigūnai šaudė į taikinius iš skirtingų atstumų ir už priedangos. Toliau sekė realistinė situaciją, kai pagal iškvietimą pareigūnai vyko į įvykį, kuriame buvo tikrinama kaip pareigūnai išnaudoja savo darbo priemones bei pastebi visas smulkmenas. Viena iš netikėčiausių ir daugiausiai emocijų sulaukusi užduotis, tai ekstremalus vairavimas ,,su pagalbiniais ratukais“. Šioje rungtyje buvo svarbu ne tik laikas, bet ir tikslus važiavimas numatytu maršrutu. Visi dalyviai įsitikino, kad greitis šioje užduotyje naudos neatnešė. Taip pat laukė ir fizinio pasiruošimo užduotis, kuri privertė ne vieną pareigūną nubraukti netikėtai atsiradusi rasos lašelį. Ir viską vainikavo bendrųjų žinių patikrinimas, kai pareigūnai turėjo atsakyti į klausimus ne tik iš savo darbinės aplinkos, bet ir į kitus ,,suktus“ klausimus.

Organizuojant šias varžybas buvo stengiamasi, kad užduotys būtų tiesiogiai susijusios su policijos pareigūnų darbu, policijos taktika, komandiniu darbu, orientavimusi, reagavimu, veikla įvairiose situacijose bei žinoma bendromis žiniomis. Visos rungtys maksimaliai priartino prie pareigūnų darbo kasdienybės.

Susumavus visų užduočių rezultatus, garbingąją pirmąją vietą iškovojo Šilalės rajono policijos komisariato komanda, kuri pademonstravo puikius profesinius įgūdžius.