copyright

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Dėmesio! Pigesnė prekė – galima apgaulė!

Data

2020 02 20

Įvertinimas
0
PRIMENA.png

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) pareigūnai įspėja, kad įsigydami prekes socialiniuose tinkluose ir fiktyviose elektroninės prekybos platformose sukčiai suvilioja gyventojus parduodami prekes su nuolaidomis ar labai mažomis kainomis. Įkliuvę į šią apgaulę, gyventojai ne tik nesulaukia žadėto pirkinio, bet ir patiria finansinių nuostolių.

Vis dažniau Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaukia gyventojų pareiškimų, kad buvo apgauti perkant būtent socialiniuose tinkluose. Vakar į Tauragės aps. VPK Šilutės rajono policijos komisariatą kreiptasi su pareiškimu, kad buvo pervesti pinigai už prekes, kurių lyg šiol pirkėjas nesulaukė, taip pat nebuvo grąžinti ir pinigai. Patirtas nuostolis 156 eurai. Šiuo atveju pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182 str. 3 d. (Sukčiavimas).

Asmenys sukčiavimus vykdo susikūrę įvairias anketas, pasivadinę kitais vardais, slapyvardžiais, simboliais ar kt. Socialinio tinklo anketoje vyksta įvairių prekių išpardavimai sumažintomis kainomis. Skelbimuose publikuojamos dažniausiai populiariausios prekės. Susidomėjus ir susitarus dėl prekės su pardavėju, jie patikina, kad prekę turi ir įsitikinimui atsiunčia prekės nuotrauką. Pervedus už prekes pinigus į nurodytą sąskaitą, pirkėjai taip ir nesulaukia užsakytos prekės.

Kaip liaudies išmintis byloja, kad geriau 9 kartus pamatuoti ir tik 10 – ąjį kirpti, taip ir jūs būkite atidūs planuodami įsigyti prekes iš internetinių pardavėjų.