BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-11 18:00 iki 2020-12-13 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Bendruomenės pareigūnų susitikimas Šilutėje

Data

2020 06 18

Įvertinimas
1
Foto nuotrauka prie gėlių H.Šojaus dvaras [800x650].JPG

Šiandieną, Tauragės apskrities VPK Šilutės r. PK bendruomenės pareigūnai organizavo pasitarimą skirtą bendradarbiavimo aktyvinimui tarp vyriausiųjų policijos komisariatų prevencijos srityje. Susitikimas vyko Šilutėje, H. Šojaus dvare. Svečiai - Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnai pristatė savo darbo patirtį karantino laikotarpiu, naujas patirtis, kilusius iššūkius ir sprendimus. Tauragės apskrities apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnai - pagrindines Saugių kaimynystės grupių veiklos organizavimo ir aktyvumo vertinimo problemas, policijos rėmėjų veiklos organizavimo iššūkius karantino metu, dėl elektroninių daiktų žymėjimo iškylančias problemas.

Diskusijų metu kalbėta apie aktualias problemas, prevencinių projektų vykdymo ir idėjų parinkimo, dalintasi gerosios patirties sklaida, pasikeista aktualia informacija.