BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Bendruomenės pareigūnų pasitarimas

Data

2019 12 09

Įvertinimas
0
DSC_6793 [600x450].JPG

Siekiant aktyvinti bendruomenės pareigūnų bendradarbiavimą aplinkinių apskričių tarpe, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnai 2019 m. gruodžio 6 d. Pagėgių savivaldybės Rambyno regioninio parko direkcijoje organizavo pasitarimą dėl gerosios patirties prevencijos srityje, dėl prevencinių projektų rengimo ir vykdymo bei diskutavo visiems aktualiais klausimais.

Pasitarime dalyvavo bendruomenės pareigūnai iš Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Šilutės rajono policijos komisariato, Šilalės rajono policijos komisariato, Pagėgių policijos komisariato, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos tarnybos Prevencijos skyriaus, Šiaulių miesto ir rajono bendruomenės pareigūnų grupės, Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko ir Šakių rajono policijos komisariatų. Kiekvienos apskrities policijos pareigūnai pristatė savo gerąją praktiką prevencijos srityje, bei sėkmingai įgyvendintus prevencinius projektus, mielai dalinosi patirtimi ir sėkme.

Ypatingas dėmesys skirtas policijos rėmėjų ir aktyvių visuomenės narių aktyvumo skatinimo projektams, aptarta jų nauda ir pasiekti rezultatai. Konkrečiais pavyzdžiais pristatytas prevencinių projektų idėjų parinkimas ir vykdymas. Atkreiptas dėmesys ir nuolat augantį saugių kaimynysčių vaidmenį prevencijos srityje, jaunimo įtraukimą į prevencines veiklas bei partnerių pasirinkimą.

Po pasitarimo, kolegoms buvo pristatytos Rambyno regioninio parko gamtos ir kultūros vertybės bei Mažosios Lietuvos istorija.