BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Bandymas likti nepastebėtam, baigėsi sulaikymu

Data

2019 12 30

Įvertinimas
0
IMG_2603.JPG

2019 m. gruodžio 29 d. apie 3.20 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams įkliuvo „gudrus“ vairuotojas.

Patruliuojant Tauragės r., Gaurės mstl., buvo pastebėta tolumoje judanti šviesa. Kaip vėliau paaiškėjo tai buvo žibintuvėlis, kuriuo vyras, gim. 1976 m., vairuodamas automobilį ,,VW PASSAT“ švietėsi kelią. Asmuo stengdamasis išlikti nepastebėtas sąmoningai neįsijungė automobilio šviesų, bet kad nepamestų kelio pasinaudojo žibintuvėliu per atidarą vairuotojo langą. Pareigūnai būtent šią šviesą ir pastebėjo.

Automobilis buvo iškart sustabdytas ir paaiškėjo, kad vyras vairavo automobilį neturėdamas tam teisės ir dar būdamas neblaivus, kai jam nustatytas sunkus 2,86 promilės neblaivumo laipsnis. Vyras sulaikytas ir jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281¹ str. 1 d.

Policijos pareigūnai primena, kad saugumas yra visų svarbiausia. Atsakingai sutikite šventes, saugokite save bei kitus kelyje, nevairuokite išgėrę.