BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Bandydamas pabėgti, įtariamasis kuprinę su įkalčiais sviedė tiesiai pareigūnui į rankas

Data

2020 09 11

Įvertinimas
0
žOLĖ [800x650].JPG

2020 m. rugsėjo 10 d. apie 18.20 val. Tauragėje, pareigūnai užtikrindami viešąją tvarką bei eismo saugumą, pastebėjo vyro vairuojamą automobilįOpel Zafira“, kurio vairuotojas rodydamas posūkio signalą ir ketindamas sukti į gatvę, kurioje stovėjo ir pareigūnų tarnybinis automobilis, išsigando ir padidinęs greitį nuvažiavo kita linkme.

Pareigūnai nusprendė šį keistai besielgiantį vairuotoją sustabdyti ir patikrinti.

Deja, pastarasis nepakluso pareigūnų reikalavimui sustoti ir tik dar labiau padidinęs greitį, nuvažiavo tolyn. Persekiojant bėglį buvo pasitelktas ir dar vienas pareigūnų ekipažas.

Nuo pareigūnų sprunkantis vairuotojas, privažiavęs stovinčius šiukšlių konteinerius, per langą išmetė juodos spalvos kuprinę.

Vairuotojui toks planas atsikratyti galimai neteisėtai gabenamo krovinio – žlugo. Krovinys pakliuvo po automobilio ratais, tuo metu pro šalį važiuojančiam neuniformuotam ir ne tarnybos metu pareigūnui.

Staiga bėglys nusprendė palikti automobilį kieme ir pasileido bėgti. Manydamas, kad nuo pareigūnų paspruks, pasislėpė krūmuose, ten jis ir buvo sulaikytas.

Vairuotojo išmestoje kuprinėje rastas įspūdingas radinys. Pareigūnai joje aptiko maišelių su augalinės kilmės galimai narkotine medžiaga – kanapėmis, kurių bendras kiekis apie 1,2 kg.

Blaivus 27-erių Klaipėdos miesto gyventojas sulaikytas.

Jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.