BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Balandžio 6-oji – Saugaus eismo diena

Data

2019 04 05

Įvertinimas
0
IMG_3818 [800x600].JPG

Balandžio 6-ąją - Lietuvoje minima Saugaus eismo diena. Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į keliuose tykančius pavojus, tad policijos pareigūnai kviečia gyventojus bent šią dieną kelyje pabūti pakantesniais, rūpestingesniais, atidesniais ir pagalvoti ne vien apie save, bet ir apie kitų saugumą. Visi eismo dalyviai raginami kelyje elgtis pagal kelių eismo bei saugumo taisykles.

Minint Saugaus eismo dieną ir siekiant priminti saugumo kelyje svarbą, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) bendruomenės pareigūnės 14.00 val. Tauragės pilies aikštėje laukė ir didelių, ir mažų šiai dienai skirtame renginyje, kuriame vyko estafetės su septyniomis užduotėlėmis. Vieną užduotį paruošė ir Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro atstovai, kuri susijusi su pirmąją pagalbą. Kelių policija mielai visus norinčius kvietė pasižvalgyti po tarnybinį automobilį, atsakinėjo į vaikų klausimus. Jaunieji policijos rėmėjai pristatė ir vaikams leido išbandyti naujuosius policijos automobiliukus. Taip pat vyko kiti įvairūs užsiėmimai, buvo dalinamos policijos atminimo dovanėlės, vaikų laukė policijos bičiulis Amsis.

Tauragės aps. VPK policijos komisariatai aptarnaujamose teritorijose Saugaus eismo dienai taipogi organizavo įvairias akcijas skirtas šiai minėtinai dienai, bei vykdė prevencines priemones, skirtas atkreipti dėmesį į vairuotojų bei pėsčiųjų daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Tauragės aps. VPK Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai balandžio 3 d. vykdė prevencinę priemonę ,,Pėstieji", kurios metų tikrino kaip pėstieji laikosi Kelių eismo taisyklių bei kaip vairuotojai  laikosi taisyklių pėsčiųjų atžvilgiu ir visiems dalino atšvaitus. Balandžio 4 d., ketvirtadienį, vykdė Saugaus eismo priemonę, kurios metu tikrino vairuotojų blaivumą, pėstiesiems dalino atšvaitus, dviratininkams liemenės su juostomis atspindinčiomis šviesą. Taip pat balandžio 5 d. Šilutėje, B. Fridricho bibliotekoje vyko Saugaus eismo dienai skirtas bendruomenės pareigūnų organizuojamas renginys ,,Protų mūšis“.

Tauragės aps. VPK Pagėgių policijos komisariato pareigūnai balandžio 4 d. organizavo Algimanto Mackaus gimnazijoje 5 klasės mokiniams viktoriną, saugaus eismo dienai paminėti, bei balandžio 8 d. Pagėgių vaikų globos centre skaitys paskaitą apie saugų eismą.

Tauragės aps. VPK Šilalės policijos komisariato pareigūnai minėdami saugaus eismo dieną balandžio 4 d. organizavo teisinių žinių konkursą ,,Temidė“. Renginio metu diskutavo saugaus eismo temomis, sprendė kryžiažodžius, bei policijos pareigūnai įteikė atšvaitus susirinkusiems, prašant, kad jaunimas bent vienam iš savo artimųjų primintų, jog saugotų save ir kaip atminimą įteiktų dovanotą atšvaitą.

Policijos pareigūnai linki kasdien saugoti ir rūpintis vieni kitais, nes saugumą ir taiką keliuose galime sukurti tik bendromis pastangomis.