BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Balandžio 10 d. Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko atvirų durų diena

Data

2019 04 10

Įvertinimas
0
pagrindinė.JPG

Trečiadienį, balandžio 10 d., 10.00 val. Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate (toliau – Tauragės aps. VPK) įvyko atvirų durų diena moksleiviams.

Kaip ir kiekvienais metais artėjant priėmimo į aukštąsias ir profesines švietimo įstaigas laikotarpiui, policijos pareigūnai sukviečia savo kolegas iš įvairių specializuotų padalinių tam, kad jaunuoliai planuojantys studijuoti, įsivaizduotų ir realiai susipažintu su policininko darbo specifiką.

Šiais metais apie policininko profesiją pasakojo Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro, Lietuvos kelių policijos tarnybos, Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinė ,,Aras“, Lietuvos policijos mokyklos, Lietuvos kriminalinės policijos biuro ir Mykolo Romerio universiteto atstovai.

Moksleivių laukė ne tik įstaigų pristatymai, bet ir filmukai, ekspozicijos tiek viduje, tiek lauke. Visi susirinkę galėjo apžiūrėti įvairius policijos automobilius, motociklus, taip pat specialiąsias priemones, kurias naudoja pareigūnai darbo metu, užduoti rūpimus klausimus bei gauti atsakymus čia ir dabar.

Džiaugiamės, kad moksleiviai noriai ir aktyviai dalyvavo atvirų durų dienoje. Tikimės, kad greitu metu su jais susitiksime jau kitame ,,amplua“. Sėkmės renkantis kelią.