BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Automobilyje paliktas turtas – lengvas grobis ilgapirščiams

Data

2020 10 29

Įvertinimas
0
Saugok savo turta.jpg

Vagis vilioja matomoje vietoje palikti daiktai, kuriuos lengva pasisavinti, bet kartais nutinka ir kurioziškų situacijų. Vakar, spalio 28 d., apie 22.19 val. buvo gautas pranešimas, kad Tauragės r., Joniškės k., paliktuose automobiliuose kažkas juda. Iki atvykstant pareigūnams automobilio savininkas, gim. 1969 m., jau buvo sulaikęs du jaunuolius. Tikslinant aplinkybes paaiškėjo, kad vaikinai iš automobilių nieko nepavogė, jų neapgadino, tiesiog sušalę lauke nusprendė pasišildyti viduje, kadangi automobiliai nebuvo užrakinti patekti vidun nebuvo sudėtinga. Vaikinams buvo gera pamoka, kad landžiojant po svetimą turtą prisišauki bėdą.

Policijos pareigūnai kasmet rengia prevencines priemones, susijusias su vagystėmis iš automobilių, teikia gyventojams informaciją, kaip apsaugoti be priežiūros paliekamas transporto priemones ir jose esančius vertingus daiktus. Priemonių metu aktyviai dalyvauja ir policijos rėmėjai, kurie taip pat diskutuoja su vairuotojais, palieka atmintines siekiant didesnio suvokimo apie galimas pasekmes ir kaip jų išvengti.

Atminkite, kad palikti daiktai tarsi medus, kuris traukia ilgapirščius. Saugokite savo turtą.