BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Automobilį lietui lyjant vairuokite atidžiai

Data

2020 09 04

Įvertinimas
0
Straispsniui foro - greitis [800x650].jpg

Ruduo – lietingiausias metų laikas, todėl vairuotojai turi prisitaikyti prie pavojingesnių kelio sąlygų.

Atminkite, kad lietui lyjant, reikėtų važiuoti lėčiau ir stengtis staigiai nestabdyti.

Esant dideliam kritulių kiekiui, pablogėja ne tik matomumas, bet ir padidėja avaringumas.

Kaip ir minėjome, važiuojant šlapiu keliu reikia sumažinti važiavimo greitį, bet kai kurie vairuotojai nepaiso tokių taisyklių ir nepabijo paspausti greičio pedalo.

Siekdami užtikrinti eismo dalyvių saugumą, policijos pareigūnai nuolat vykdo leistino greičio kontroles, pasitelkdami greičio matavimo įrangą.

2020 m. rugsėjo 2 d. pareigūnai kelio ruože, kuriame leistinas greitis yra 90 km/val., per trumpą laiką užfiksavo vairuotojus, kurie gerokai viršijo nustatytą leistiną greitį. Vienas iš automobilio vairuotojų važiavo 140 km/val. greičiu, o kitas – 165 km/val. Vairuotojams pranešimai apie padarytus nusižengimus bus išsiųsti elektroniniu paštu, jei jis nurodytas valstybės informacinėse sistemose.

Tiesa, baudos ne visais atvejais vairuotojus pasiekia elektroniniu būdu, todėl prašome

gyventojų patikslinti/atnaujinti valstybės informacinėse sistemose ir registruose esančius el. pašto adresus, nes šaukimai ir kiti procesiniai dokumentai administracinio nusižengimo teisenoje dalyvaujantiems asmenims siunčiami būtent juose nurodytais elektroniniais paštais.

Informuojame, kad veikia ir elektroninė pristatymo dėžutė į kurią taipogi gali būti siunčiami laiškai, jei asmuo yra ją aktyvinęs. Jei asmuo neturi sukurtos elektroninio pristatymo pašto dėžutės, apie užfiksuotą pažeidimą pranešama rašytiniu laišku.

Prašome vairuotojų atsakingai elgtis kelyje – pasirinkti saugų greitį, gerai įvertinti eismo sąlygas ir kelio dangą.

Vairuokite atidžiai!

Linkime Jums saugių kelionių!