Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai dalyvavo šaudymo varžybose

Data

2019 06 06

Įvertinimas
0
IMG_4769 [650x450].JPG

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) pareigūnai 2019 m. birželio 6 d. dalyvavo šaudymo varžybose. Varžybos vyko Tauragės aps. VPK šaudykloje (Šilalė, Struikų g. 5).

Šaudymo iš tarnybinio ginklo varžybų tikslas yra propaguoti šaudymo sportą policijos sistemoje, gerinti darbuotojų šaudymo įgūdžius, aktyvinti jų bendravimą ir visų svarbiausia išsiaiškinti geriausius sportininkus, kurie atstovaus Tauragės aps. VPK Policijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos varžybose.

Dalyviai atlikinėjo vieną pratimą, kuris susideda iš kelių dalių: šovinių susidėjimas į dėtuves, šaudymas iš 20 metrų atsistojus dviem rankomis, šaudymas iš 15 metrų atsistojus iš už priedangos kairės ir dešinės pusės, šaudymas iš 10 metrų priklaupus iš už priedangos kairės ir dešinės pusės, šaudymas iš 7 metrų stipriąja ir silpnąja ranka.

Visi dalyviai buvo puikiai nusiteikę, ryžtingi ir net šiek tiek kovingi, bet visose varžybose laimi tik geriausi.

Po įnirtingos kovos moterų kategorijoje trečiąją vietą užėmė Tauragės aps. VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriaus vyresnioji tyrėja Kristina Jasulevičienė, antrąją vietą iškovojo Tauragės aps. VPK Pagėgių rajono policijos komisariato vyriausioji tyrėja Agnė Vaitkevičienė, o garbingąją pirmąją vietą laimėjo Tauragės aps. VPK Šilutės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėja Sonata Lukošienė. Vyrų kategorijoje trečiąją vietą užėmė Tauragės aps. VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriaus viršininkas Antanas Urbelis, antrąją vietą užėmė Tauragės aps. VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriaus vyresnysis tyrėjas Aivaras Čelkis, o pirmąją vietą laimėjo Tauragės aps. VPK viršininko pavaduotojas Vygandas Mylimas. Susumavus rezultatus komandinėse įskaitose geriausi iš geriausių tapo Tauragės aps. VPK komanda.

Kolektyvas džiaugiasi bei sveikina kolegas su sėkmingais rezultatais.