#Sustok už didvyrius

Data

2019 01 11

Įvertinimas
0
IMG_3228.JPG

Pagerbdami Lietuvos Nepriklausomybės kovų Didvyrius, Sausio 13-osios didvyrius bei žuvusius Sibiro tremtyje ir lageriuose atminimą, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sausio 11-ąją prisidėjo prie organizuojamos akcijos #Sustok už didvyrius.

Minėdami šią Lietuvai reikšmingą datą, pareigūnai nuo ankstyvo ryto kiekviename lange uždegė žvakute išreikšdami savo pagarbą žuvusiems už laisvę. Prieš pietus pareigūnai su Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotojo pėstininkų bataliono kareiviais prisijungė prie inicijuojamos akcijos – Pagarbos minutė. Lygiai 11.00 val. visoje Tauragėje kaukė sirenos, policijos pareigūnai su kareiviais vienai minutei sustabdė eismą 14-oje sankryžų, o prie policijos komisariato darbuotojai, pareigūnai išsirikiavo rikiuotėje išreikšdami savo padėką už tai, kad jau 28 metus esame laisvi. Tokio masto ,,Atminties akcija“ pirmą kartą vyko ne tik Tauragėje, bet ir visoje Lietuvoje.

Prisimenant sausio 13 – osios įvykius tauragiškiai raginami susimąstyti ir padėkoti, kad esame laisvi. Tokios akcijos įprasmina pagarbą, dėkingumą žuvusiesiems ir nukentėjusiesiems kovojant vardan Lietuvos, jos piliečių laisvės. Kiekvienas gyvas prisiminimas ar išgyvenimas tik dar kart įrodo, kad kova už laisvę vyko vedina kilnaus tikslo.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai dėkoja prisijungusiems prie iniciatyvos, pagerbusiems tuos, kurie savo gyvybėmis iškovojo laisvą valstybę, nepriklausomą gyvenimą, už pasirinkimus, už tai ką turime šiandien – UŽ LAISVĘ!