Bendruomenės pareigūnės tikrino kaip gyventojai saugo savo turtą

Data

2018 02 02

Įvertinimas
0
Namai.jpg

Bendruomenės pareigūnės atvykusios į daugiabučius namus pirmiausiai paskambina durų skambučiu. Jei buto savininkai durų neatidaro per keletą akimirkų, pareigūnės duris patikrina bandydamos jas pačios atidaryti.

Pirmojo patikrinimo metu buvo patikrinta apie 15 butų. Pareigūnės užfiksavo apie septynis atvejus, kuomet savininkai, esantys namuose, nebuvo užsirakinę durų. Išgirdę sujudimą savo namuose, butų savininkai patyrė išgąstį. Laimė, jie išvydo ne vagišius ar jau auštančius jų pėdsakus, o saugumu besirūpinančias policijos pareigūnes.

Akcija mieste pradėta vykdyti dėl pastaruoju metu itin aktyvių vagysčių iš gyvenamųjų patalpų.

Tam, kad dar didesnei tauragiškių daliai būtų priminta būsto apsaugos svarba ir kad mieste sumažėtų vagysčių, bendruomenės pareigūnės turtinių nusikaltimų akciją vykdys ir toliau. Siekiant apsaugoti savo asmeninį turtą gyventojams privaloma patiems pasirūpinti visomis įmanomomis priemonėmis. Durų užsirakinimas – pats menkiausias, tačiau reikšmingiausias turto apsaugojimo veiksmas.

Tauragės gyventojai yra raginami būti atsargesni ir atidžiai atlikti nuo savęs priklausančius turto apsaugojimo veiksmus.