,,Baltojo kaspino“ akcija Tauragėje

Data

2018 12 04

Įvertinimas
0
IMG_3010.JPG

Baltojo kaspino kampanija yra didžiausia pasaulyje iniciatyva, raginanti vyrus įsijungti į kovą su smurtu prieš moteris. Smurtas prieš moteris yra giliai įsišaknijusi ir opi viso pasaulio problema.

Šiai dienai smurtą patiria įvairaus amžiaus, išsilavinimo, ekonominės bei socialinės padėties moterys ir tai liudija nelygų moterų ir vyrų galios pasiskirstymą išlikusį mūsų visuomenėje. Smurto sustabdymas negali ir neturi būti vien moterų reikalas, svarbu, kad kuo daugiau vyrų viešai pasmerktų žiaurų elgesį su moterimis.

2018 m. gruodžio 4 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės su jaunaisiais policijos rėmėjais prisidėjo prie ,,Baltojo kaspino“ akcijos. Projekto vykdytojai - Tauragės moterų užimtumo ir informacijos centras. Bendradarbiaudami su Tauragės apskr. VPK, skirtingose Tauragės miesto vietose pareigūnės su policijos rėmėjais dalino baltus kaspinėlius su informaciniais lankstinukais, bendravo su žmonėmis. Priminė, kad smurtas nėra išeitis.

Šia akcija siekiama smurto stabdymo prieš moteris. Siekiama, kad vyrai ne tik prisidėtų prie akcijos, bet ir suprastų kad tiek jų, tiek moterų teisės lygios. Visi nusipelnėme lygiaverčio gyvenimo.